برای لی لا

يه خروار دستمال کاغذی خيس که به خاطر لی لا ملي لاچاله شده نبايد آبی آسمانی رو از لی لا بگيره. به نظر من هيچ اشکالی نداره اونی که چشاش توی قبر باز مونده و هنوز داره نفس می کشه رودربايستی رو بذاره کنار از گور بلند شه و برگرده خونه و زندگی اش. شايد خيلی از اونايی که چشاشون توی قبر باز مونده فقط به اين خاطر بر نمی گردن که رمانتيک مرگشون رو به هم نزنن.

E-mail:  وارد نشده است

URL:  hsnfaraz2204.persianblog.ir


bullet-arrow-orange.gifنويسنده: faramarzi

پنجشنبه، 19 خرداد 1384، ساعت 0:3

از ضعيف بودن ما آدم ها يکی هم همينه که آرزوی شرکت توی مراسم تدفين و تشييع جنازه خودمون رو داشته باشيم. آرزوی اينکه يکی از شونه های تشييع کننده ها شونه خودمون باشه. لابد هر روز شما می يان اينجا شونه تونو می دين زير تابوت خودتون و کلی کيفور می شين از اينهمه حرف های رمانتيک دوستدارانتون.

/ 7 نظر / 3 بازدید
axemah

اميدوارم همه ی مسافرا بخونه هاشون بر گردن .

شقایق

ديشب کنار جسد خويش خفته بودم ، نگاهش کردم ... آرام بود ... لبخندی روی صورتش ماسیده بود ....!

جمشید جم

سلام حضرت فرامرزی.کم سعادتيمون را به رخمون نکشيد که خجالت ميکشم........................ ولی فکر کنم اونائی که برنميگردند نميتونند که برگردند وگرنه برميگشتند.کاش هر کس که کسی منتظرشه بتونه برگرده.پيروز باشيد..................................

doosteaxemah

لطفا ازمرگ و مردن و اين جور چيزا ننويس ... از زندگی...از شادی بنويس

هومن

آماده ومفتخرم که به سايت شما در سايت www.teatrema.com۰ لینک بدهم ۰۹۱۲۵۱۶۲۸۰۵ ارادتمند هومن ظریف

صبا

وبلاگتون فوق العادست از نظر محتوا.حرف نداره...// حالا سالهاست که ميدانم هيچ نامه ای به مقصد نمی رسد//بهروز و پيروز باشيد.بازم تبريک ميگم.